Sysmex Sverige
Sysmex Europe
Service
Support
Other Sites

5 good reasons to work for Sysmex

  • Global leader in haematology, excellent in coagulation, urinalysis, life science and bioscience

  • Officially a ‘Good Place to Work©’, always seeking great employees

  • Passion for excellence and knowledge

  • Informal atmosphere with genuine respect for individuality

  • A growing company expanding its expertise into new areas of business

Specjalista ds. Produktu -Rozwiązania Biomedyczne Miejsce pracy: Warszawa

Reference No.: Tags: Poland, Professional, Full time

Region: Polska północno-wschodnia (województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)

Czy to jest praca dla Ciebie?

  • Czy interesujesz się nowoczesnymi technologiami stosowanymi w medycynie oraz naukach biologicznych?
  • Czy jesteś absolwentem studiów wyższych o kierunku medycznym, biologicznym lub pokrewnym lub posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku?
  • Czy lubisz kontakt z ludźmi oraz nawiązywanie nowych relacji?
  • Czy jesteś osobą ambitną, rzetelną oraz kreatywną, która dąży do osiągania celów?
  • Czy posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym zrozumienie szkoleń?
  • Czy lubisz częste podróże?Czy swobodnie posługujesz się narzędziami pakietu MS Office?

Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert handlowych, sprzedaż oraz działania marketingowe i promocyjne dotyczące rozwiązań biomedycznych (cytometria przepływowa, genetyka, chirurgia onkologiczna, cyfrowa patomorfologia) na powierzonym terenie
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Zdobywanie wiedzy o rynku i konkurencji, zapewnianie wsparcia aplikacyjnego z zakresu oferowanych produktów
  • Przeprowadzanie prezentacji produktowych, szkoleń i reprezentowanie firmy na konferencjach
  • Planowanie własnych działań pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Przygotowywanie i aktualizacja wszelkich niezbędnych dokumentów
  • Uczestnictwo w procesach przetargowych Współpraca z innymi działami firmy w strukturze polskiej oraz europejskiej przy różnych projektach
  • Sprawozdawczość bezpośrednio do Dyrektora Handlowego (Produkty Biomedyczne)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie ·
  • Przynależność do zespołu firmy międzynarodowej ·
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej - szkolenia w kraju i zagranicą, system podnoszenia kompetencji miękkich
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne, dostęp do świadczeń systemu Benefit
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon ·
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków ·
  • Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz wypełnienie formularza klikając w przycisk aplikowania. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie do zamieszczanych dokumentów następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  1. Sysmex Poland -
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

Back to list
Enjoy our Media Center
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
Company movie
See our collection